REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań w prestiżowym OVO Wrocław

Redakcja Archiconnect.pl | 30 kwi 2018 09:40 0

9 maja zapraszamy architektów i projektantów wnętrz do hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu na kolejne spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Spotkanie będzie m.in. okazją do zaprezentowania uczestnikom futurystycznego kompleksu OVO Wrocław.

Wrocławski hotel DoubleTree by Hilton to jeden z trzech obiektów tej marki działających w Polsce. Mieści się w pięciopiętrowym, wyróżniającym się niezwykłą formą architektoniczną kompleksie OVO Wrocław. Nowoczesny i elegancki obiekt, zaprojektowany przez uznaną pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture, harmonijnie łączy zakrzywione linie elewacji ze stylowym minimalizmem wnętrz.

Zbudowany według oryginalnego projektu budynek znajduje się w centrum Wrocławia, niedaleko Rynku, na ulicy Podwale. Charakterystycznym elementem OVO Wrocław jest wewnętrzne, ogólnodostępne zielone patio. Znajduje się tu OVO Bar & Restaurant, do którego można wejść m.in. przez taras, jak również butiki, kawiarnie itd.

Shuckie Ovadiah, CEO OVO Wrocław w specjalnym wykładzie dla uczestników Studia Dobrych Rozwiązań 9 maja opowie o tym wyjątkowym obiekcie, jego architekturze i procesie powstawania.

Zobacz pełen program spotkania we Wrocławiu

OVO Wrocław to inwestycja zrealizowana przez spółkę Wings Properties Sp. z o.o. - wspólne przedsięwzięcie architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg). Oprócz części hotelowej kompleks mieści także luksusowe apartamenty oraz biura, a także część usługową.

>>>REJESTRACJA<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!