REKLAMA

Tak było w Katowicach - zobacz pełną relację ze spotkania!

Wojciech Napora, Radosław Zieniewicz | 05 wrz 2019 14:24 0

Za nami pierwsza po wakacyjnej przerwie odsłona wydarzenia z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Tym razem spotkanie odbyło się 3 września br. w Katowicach. Zobaczcie pełną relację z tego wydarzenia!

Studio Dobrych Rozwiązań to cykliczne spotkania skierowane do architektów i projektantów wnętrz, którzy pragną skorzystać z wiedzy m.in. z zakresu trendów i nowości w urządzaniu wnętrz, poznać nowe rozwiązania i technologie użyteczne w pracy projektowej, a także nawiązać nowe kontakty.

Czytaj także: 11 września Studio Dobrych Rozwiązań zawita do Łodzi

3 września spotkaliśmy się w stolicy województwa śląskiego, Katowicach, w Międzynarodowym Centum Kongresowym. Partnerem głównym wydarzenia były firmy Purmo, Villeroy & Boch oraz Cersanit, a partnerami firmy: Bel–Pol, CAD Projekt K&A, Excellent, Jaquar, KNX Polska, Kontakt Simon, Marmorin Design, Niemann Polska, Promar Steel, Rejs, WSC Graphisoft Center oraz TechniStone.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 projektantów i architektów, którzy mieli okazję wysłuchać wystąpień eksperckich oraz porozmawiać w profesjonalnym gronie w kuluarach imprezy.

Prelekcje eksperckie podzielone zostały na cztery bloki tematyczne. Imprezę otworzyło wystąpienie z cyklu Dobrze Mieszkaj Zaprasza. Robert Skomorowski z firmy Purmo w swojej prezentacji pt. "Ciepło w formie. Design ukryty w grzejniku" pokazywał i omawiał nie tylko wygląd grzejników, z oferty marki, ale również towarzyszące mu funkcjonalności. Drugi na scenie pojawił się Wojciech Tomasik z firmy Villeroy & Boch, który zabrał widzów w podróż po świecie marki Villeroy & Boch: od historii i początków firmy, po nowinki wzornicze prezentowane na tegorocznych targach ISH. Kolejną prezentację Partnera Głównego wygłosił Piotr Wychowaniec z firmy Cersanit. Zapoznał on uczestników z ofertą Cersanit i Opoczno. Przedstawił nowości i opowiedział o możliwościach aranżacyjnych współczesnych łazienek.

Po prezentacjach Partnerów Głównych przyszedł czas na wystąpienia Partnerów imprezy. Cykl Dobrze Mieszkaj Zaprasza zdominowały marki z branży łazienkowej. Paweł Fortunka z firmy Marmorin Design przedstawił widowni przekrój oferty marki oraz zakres jej działalności w wystąpieniu "Marmorin Design - polska marka, światowe wzornictwo, wysoka jakość i wiele możliwości". Następny na scenie pojawił się Wojciech Herok z firmy Excellent, który wygłaszał prezentację zatytułowaną "Zainspiruj się czarną kolekcją w łazience". Ostatnia prezentacja pierwszej części katowickiego Studia Dobrych Rozwiązań poświęcona była marce Jaquar i jej produktom łazienkowym. Jakub Tomaszek przedstawił zgromadzonym najpopularniejsze propozycje firmy Jaquar, prezentując ciekawe aranżacje wnętrz z ich udziałem.

Zwieńczeniem pierwszego cyklu prezentacji była dyskusja o trendach łazienkowych na rok 2019, zmieniających się wyborach konsumentów i nowinkach technologicznych. Wzięli w niej udział Robert Skomorowski, Wojciech Tomasik, Piotr Wychowaniec, Paweł Fortunka, Wojciech Herok oraz Jakub Tomaszek. Rozmowę prowadził redaktor portalu NajlepszeDomy.pl Wojciech Napora.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!