REKLAMA

Właściciel agencji fotograficznej ekspertem SDR w Rzeszowie

Redakcja Archiconnect.pl | 05 lis 2018 11:33 0

Artur Krupa, założyciel agencji fotograficznej Mirage, specjalizującej się w fotografii wnętrz i architektury, będzie ekspertem Studia Dobrych Rozwiązań w Rzeszowie. Podczas spotkania 21 listopada opowie o tym, jak ważne dla architekta powinno być dbanie o swój wizerunek oraz uwiecznianie w formie profesjonalnej fotografii swoich realizacji.

Artur jest fotografem wnętrzarskim od ponad 15 lat. Przez jego aparat przeszło już ponad 1000 wnętrz. Współpracował z architektami z całej Polski i części Europy.

Tworzy obrazy polskiej architektury, sztuki i designu. Wnętrza traktuje z szacunkiem. Zna ich różnorodność i charakter. A w fotografii potrafi wydobyć ich najlepszą odsłonę.

Już 21 listopada Artur będzie prelegentem Studia Dobrych Rozwiązań w Rzeszowie. Uczestnikom spotkania, opowie o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa wnętrz.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY: 

21 listopada 2018 r. godz. 9.00

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY: 

Hotel Metropolitan, ul. Juliusza Słowackiego 16, 35-060 Rzeszów

TU możesz się zarejestrować już dziś!

PROGRAM SPOTKANIA:
9.00 Rejestracja i powitanie gości
9.30 Fokus na wnętrza: Płytki wielkoformatowe 160x320 – nieograniczone możliwości designu wnętrz (I część). Drewno, beton, cegła – propozycje zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (II część). Prezentacja Partnera Głównego CERRAD
10.15 Fokus na wnętrza: Czego pragną klienci - szkło we wnętrzach. Prezentacja MOCHNIK
10.30 Fokus na wnętrza: We shape the Water. Prezentacja BESCO
10.45 Nowe technologie: Luksusowe umywalki – innowacyjne zastosowanie drewna w łazience. Prezentacja SZKILNIK DESIGN
11.00 Fokus na wnętrza: Inna strona lustra - lustra personalizowane. Prezentacja RUKE
11.15 Przerwa
11.45 Okiem eksperta: Fotografia wnętrz bez tajemnic - zalety współpracy architekta z fotografem: Artur Krupa, założyciel agencji fotograficznej Mirage, specjalizującej się w fotografii wnętrz i architektury
12.15 Akademia Projektowania: Nowy wymiar projektowania wnętrz z CAD Decor PRO - prezentacja CAD Projekt K&A
12.30 Fokus na wnętrza: FINISHPARKIET - ekskluzywne podłogi drewniane
12.45 Akademia Projektowania: ARCHICAD - nowoczesne technologie
13.00 Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty. Prezentacja zwycięskich projektów w konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań (edycja podkarpacka) oraz wręczenie nagród
13.15 Wystąpienie Gościa Specjalnego
13.45 Lunch

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!