REKLAMA

Yassen Hristov o tajnikach fotografii wnętrz w Warszawie

Redakcja Archiconnect.pl | 12 wrz 2018 13:38 0

26 września zapraszamy na spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań w warszawskim Centrum Zielna (ul. Zielna 37, sale Warszawa i Berlin). Jednym z prelegentów będzie znany fotograf wnętrz i architektury Yassen Hristov.

Współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami wnętrz w kraju. Jego sesje publikowane są na łamach najlepszych tytułów prasy wnętrzarskiej. Yassen Hristov jest również właścicielem Hompics - pierwszej w Polsce agencji fotograficznej, zajmującej się fotografią wnętrz i architektury. Hompics zrzesza najlepszych polskich fotografów.

Podczas spotkania w Warszawie Yassen Hristov opowie o tajnikach profesjonalnej fotografii wnętrz, a także o zasadach i kulisach współpracy architekta i fotografa. Osoby zainteresowane współpracą będą też mieć okazję do bezpośredniej rozmowy z fotografem na stoisku agencji Hompics, czynnym przez cały czas trwania Studia Dobrych Rozwiązań.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY:

Centrum Zielna (sale Warszawa i Berlin), ul. Zielna 37, Warszawa

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY:

26 września, od godz. 9.00, początek spotkania godz. 9.30

REJESTRACJA >>>LINK<<<

PROGRAM >>> LINK<<<

Wstęp wolny!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!