REKLAMA

Znamy gościa specjalnego SDR w Gdańsku

Redakcja Archiconnect.pl | 27 maj 2019 12:27 0

Anna Maria Sokołowska - architektka, od ponad 10 lat prowadząca autorską pracownię projektową w Gdańsku, będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Trójmieście. Na wykład ekspertki w dziedzinie aranżacji wnętrz zapraszamy 12 czerwca do Hotelu Amond przy ul. Toruńskiej 12 w Gdańsku. Wstęp wolny.

>>>JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE W GDAŃSKU<<<

Arch. Anna Maria Sokołowska jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Architekturą wnętrz zajmuje się od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w trójmiejskich biurach architektonicznych. Od 2006 roku właścicielka Pracowni Projektowej Dragon Art, która w 2016 roku zmieniła nazwę na Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, również na arenie międzynarodowej. Od kilku lat juror w konkursach „Dobry design” oraz „Diament Meblarstwa”. Prowadzi wykłady i warsztaty z tematyki związanej z projektowaniem wnętrz, oraz dzieli się swoim doświadczeniem na łamach portali i prasy branżowej. Architekt z powołania, z pasji i życiowej miłości do architektury, pięknego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Uwielbia prostotę i funkcjonalność, Inspiracji szuka w architekturze modernistycznej i skandynawskim designie. Podróżuje po targach i festiwalach branżowych w Polsce i w Europie, żeby być na bieżąco z panującymi na rynku trendami. Prywatnie mama Adrianka.

ZOBACZ AGENDĘ SPOTKANIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!