REKLAMA

Atelier Kinnarps w Szczecinie

Redakcja Propertydesign.pl | 02 lis 2016 16:09 0
fot. Kinnarps

Kinnarps otworzył nowy showroom w Polsce w innowacyjnej formule. Atelier mieści się w Szczecinie, w otwartym niedawno kompleksie biurowym Storrady Park Offices.

Atelier Kinnarps w Szczecinie to miejsce do rozmowy o wyposażeniu wnętrz i koncepcjach Kinnarps dotyczących środowiska pracy w przyszłości, które zawierają się w haśle Next Office.

- Pomysł na Atelier Kinnarps w Szczecinie jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. W kameralnej przestrzeni zaprezentujemy rozwiązania łączące design i ergonomię i zainspirujemy naszych gości i klientów nowymi trendami, które pojawiają się w przestrzeni pracy, a także stworzymy przyjazne miejsce dla wartościowych relacji biznesowych - mówi Monika Pietrzak, dyrektor sprzedaży w regionie zachodnim.

Mimo, że otwarcie showroomu Kinnarps w Szczecinie ma miejsce w październiku br., to firma jest obecna w regionie od wielu lat. Realizowała w ubiegłych latach projekty o różnej skali  w każdym nowoczesnym szczecińskim biurowcu i okolicznych strefach przemysłowych, m.in. dla firm Coloplast, DGS, BIC Electric, Garo, Prime Cargo.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ NA TEMAT NOWEGO SHOWROOMU KINNARPS W POLSCE

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!