REKLAMA

Biuro zarządu Alma Market

mg | 13 lut 2015 12:46 0

Krakowska pracownia Mocolocco (Anna Korzeniowska, Karolina Kokot, Karolina Tkocz) zaprojektowała mieszczące się na 13 piętrze nowo otwartego biurowca Alma Tower w Krakowie (ul. Pilotów 10) biuro zarządu spółki Alma Market. Jego wnętrze musiało spełniać wysokie kryteria zarówno funkcjonalne, jak i wizerunkowe.

Całościowy projekt obejmował układ funkcjonalny z pomieszczeniami przeznaczonymi na pracę członków zarządu oraz sale konferencyjne, w tym salę spotkań dla spółek Alma Market, W. Kruk, Wólczanka, Vistula i Deni Cler.

Głównym elementem wystroju wnętrza są naturalne materiały, takie jak kamień i drewno – podkreślające prestiż, jak i sprzyjające skupieniu oraz wpływające na komfort pracy.

We wnętrzach wykorzystano czerniony dąb, meble z drzewa orzechowego oraz przypominające materiały naturalne – okleiny obiektowe marki J Josephson.

Z uwagi na status firmy, zadbano o wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, takich jak kamień naturalny czy trawertyn. We wnętrzach użyto wykładzin marek Interface i Jacaranda, systemów oświetleniowych Iguzzini i Viabizuno oraz mebli znanych światowych projektantów.

  • Kluczowa współpraca między biurem a klientem

    Anna Korzeniowska i Karolina Tkocz z biura Mocolocco

    Ostateczny efekt został osiągnięty dzięki doskonałej współpracy pomiędzy klientem a biurem – zrozumieniu wyjątkowego charakteru miejsca i podkreśleniu jego cech poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Nie bez znaczenia była również wzorowa współpraca z generalnymi wykonawcami UBM i PORR koordynującymi kwestie instalacyjne i techniczne.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!