REKLAMA

Najnowocześniejszy smart budynek: sprawdź gdzie powstał

Redakcja Propertydesign.pl | 20 gru 2016 15:45 0
Torre Europa fot. materiały prasowe Philips Lighting

Słynny madrycki wieżowiec Torre Europa zmienił się w inteligentną, bezpieczną i połączoną przestrzeń biurową przyszłości.

To pierwszy w Hiszpanii budynek, wyposażony w stworzony przez firmę Philips Lighting, system do kompleksowego zarządzania światłem Power-over-Ethernet. Dzięki niemu, z poziomu smartfona, pracownicy mogą personalizować oświetlenie swojego biura, a administracja budynku ma możliwość optymalizacji zagospodarowania przestrzeni i wydajności budynku.

Torre Europa znajduje się w centrum biznesowej dzielnicy Madrytu, jest jednym z najwyższych budynków (122m) i to tutaj mają swoje siedziby najważniejsze firmy w kraju. Budynek otwarto w roku 1985 i przeszedł on niedawno gruntowną renowację, zyskując nowe rozwiązania projektowe i technologiczne tak w środku, jak i na zewnątrz.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!