REKLAMA

Największa sala konferencyjna na Podhalu już niedługo zostanie otwarta

Redakcja Propertydesign.pl | 10 lis 2016 16:23 0
Fot. mat. prasowe

W Gerlach dobiegają końca prace wykończeniowe. Drzwi nowo wybudowanego obiektu, zlokalizowanego w należącym do kompleksu Nosalowy Dwór Resort&SPA hotelu, zostaną po raz pierwszy otwarte 20 grudnia. Jego wnętrze zaprojektowało biuro architektoniczne Kahl-Gaczorek.

1250 mkw. powierzchni, wysokość do 6,5m i nawet 1200 miejsc siedzących w układzie teatralnym - tak przedstawia się specyfikacja sali kongresowej będącej sercem Centrum Konferencyjnego „Gerlach” w Zakopanem. Aby umożliwić dowolną aranżację i konfigurację przestrzeni została ona zaprojektowana z pominięciem filarów. W ten sposób w centrum może odbywać się jednocześnie nawet 6 niezależnych wydarzeń. Do dyspozycji gości oddane zostanie także nowoczesne foyer o powierzchni 900 mkw., szatnie, business center, a organizatorzy będą mogli korzystać z boardroomów, garderób i recepcji. Za projekt wnętrza sali odpowiada biuro architektoniczne Kahl-Gaczorek.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I ZDJĘCIA TU

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!