REKLAMA

Nowa siedziba firmy Mentor Graphics

Redakcja Propertydesign.pl | 19 gru 2016 17:48 0
Fot. Phil Hutchinson

Mentor Graphics Corporation, producent oprogramowania do projektowania i sprzętu elektronicznego, wprowadza się do liczącego 4 417 mkw. biura w budynku Silesia Star B w Katowicach. Zobacz, jak wygląda nowa siedziba firmy.

W Katowicach Mentor Graphics otworzył swoje największe centrum badawczo-rozwojowe w Europie zatrudniające ponad 200 osób. 

- Projekt dla Mentor Graphics w Katowicach charakteryzował się wieloma niestandardowymi rozwiązaniami. Jednym z głównych założeń było połączenie dwóch pięter wewnętrznymi schodami celem skomunikowania jak największej liczby działów oraz stworzenie przestrzeni do wspólnej pracy czy spotkań. Dodatkowo koordynowaliśmy prace dużego zespołu podwykonawców zatrudnionych na zlecenie najemcy – mówi Michał Jaraczewski, Senior Project Manager, w dziale zarządzania projektami i doradztwa w Cushman & Wakefield, które reprezentowało firmę.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!