REKLAMA

Nowoczesny biurowiec Grójecka Offices

Redakcja Propertydesign.pl | 02 sty 2017 11:40 0
Grójecka Offices fot. materiały prasowe

Budynek Grójecka Offices na warszawskiej mapie powierzchni biurowych wyróżnia między innymi lokalizacja, ale przede wszystkim architektura spod kreski pracowni Kuryłowicz & Associates.

- Budynek wyróżnia się standardem, co potwierdza bardzo wysoka ocena w systemie certyfikacji BREEAM. Dodatkowo architekci ze znanej pracowni Kuryłowicz & Associates zadbali o jakość projektu architektonicznego: biurowiec wyróżnia nowoczesna, dynamiczna bryła, smukłe połączenia aluminium i betonu. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się również liczne tereny zielone, co połączone z kameralnym charakterem nieruchomości, łatwym dojazdem i bardzo dobrą jakością powierzchni biurowych sprzyja wysokiej efektywności pracy – podkreśla Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development. Budynek Grójecka Offices na warszawskiej mapie powierzchni biurowych wyróżnia też lokalizacja.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

1 komentarz. Skomentuj!