REKLAMA

Zobacz najbardziej oczekiwane projekty biurowców roku 2016

Redakcja Propertydesign.pl | 10 sty 2017 14:56 0
Tryton Business House w Gdańsku. Oficjalne otwarcie biurowca Tryton Business House w Gdańsku odbyło się 7 kwietnia. Projekt architektoniczny biurowca Tryton Business House powstał na deskach pracowni Arch-Deco. Tryton Business House to budynek klasy A oferujący 22 tys. mkw. powierzchni biurowej. Obiekt powstał w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. Biurowiec dysponuje własnym parkingiem podziemnym i miejscami postojowymi dla 262 samochodów. W projekcie uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów.

Dwa wieżowce i dziesiątki mniejszych projektów. Deweloperzy w 2016 roku nie osiedli na laurach. Prezentujemy najciekawsze biurowce oddane do użytku w minionym roku.

2016 był rokiem najwyższej aktywności deweloperów w historii rynku biurowego w Polsce. Do użytku oddano około 800 tys. mkw. biur, co w porównaniu z rokiem poprzednim jest wartością o 1/4 większą.

Rok 2016 był wyjątkowy nie tylko pod względem ilości nowej powierzchni, która pojawiła się na warszawskim rynku, ale także ze względu na fakt, że oddano do użytku dwie wieże – Warsaw Spire oraz Q22. Na głównych rynkach biurowych poza stolicą ukończono obiekty o łącznej powierzchni ok. 400 tys. mkw.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!