W weekend, 19-20 listopada w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie odbyło się oficjalne otwarcie nowej strefy restauracyjnej. Pod wspólną nazwą „Strefa Smaku” zadebiutowały 4 punkty gastronomiczne.
Poszerzenie oferty gastronomicznej to końcowy etap wdrażanego planu rewitalizacji Aury Centrum, realizowanego przez firmę Balmain Asset Management, odpowiedzialną za komercjalizację obiektu.
Nowy food court dopełnia on ofertę rozrywkową obiektu, tworzoną dotąd przez kino sieci Helios oraz kawiarnie i restauracje znajdujące się na pozostałych piętrach.
ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA
4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!