REKLAMA

Nowy salon od LSD Studio powstał w Krakowie

Redakcja Propertydesign.pl | 26 paź 2016 12:30 0
Salon marki up8 został otwarty w Galerii Krakowskiej w Krakowie. Fot. materiały prasowe

Trzeci salon marki up8 został otwarty w Galerii Krakowskiej w Krakowie. Projekt wnętrza powstał w krakowskiej pracowni LSD Studio.

21 października br., MIG otworzył trzeci salon up8 – tym razem w Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Na przestronnej powierzchni 240 mkw. pasjonaci przyjemności płynącej z aktywnego stylu życia znajdą kultowe marki performance, fitness i lifestyle tj. Under Armour, Nike, adidas, Reebok, ASICS, Gym Hero, Shock Absorber, Garmin, Polar czy Buff.

Salon tej nowej marki sportowej podzielono na trzy strefy: training, running i lifestyle. Zarówno po stronie męskiej, jak i damskiej. Meble w salonie nawiązują do sportowego charakteru marki - bazują na kolorowych rurkach, materiałach przypominających przyrządy do ćwiczeń.

GALERIĘ ZDJĘĆ SALONU ZNAJDZIESZ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!