REKLAMA

Zaha Hadid Architects autorem fenomenalnego projektu w Chinach

Redakcja Propertydesign.pl | 18 lis 2016 15:03 0
040501_1140.jpg

Wmurowano kamień węgielny pod spektakularną inwestycję w chińskim Kantonie. Kompleks Infinitus Plaza wyszedł spod kreski pracowni Zaha Hadid Architects.

167 tys. mkw. powierzchni tak ogromny będzie kompleks Infinitus Plaza, który powstaje dla producenta i dystrybutora produktów do pielęgnacji skóry, ochrony zdrowia i pielęgnacji urody. W planach dwa bliźniacze budynki połączone ze sobą tarasami wertykalnymi. Projekt stawia na inteligentne technologie i  ekologiczne rozwiązania. To tu znajdzie się ośrodek badań nad medycyną i nowymi produktami, centrum wystawowe, galeria handlowa i oczywiście siedziba firmy Infinitus. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest  na ok. 659 milionów dolarów. Budowa ma się zakończyć w drugim kwartale 2020 r.

 - 24 lat temu, Infinitus rozpoczął swoją działalność w dzielnicy Baiyun Guangzhou. A teraz, firma wyrusza ponownie w nową podróż -  podkreślał podczas wmurowania kamienia węgielnego Harry Yeung, wiceprezes LKKHPG i dodał, że nowa siedziba ma odzwierciedlać ducha innowacyjności firmy. - Śmiało patrzymy w przyszłość.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!