REKLAMA

Marmoleum Modular – stylowe i naturalne podłogi

Redakcja | 05 wrz 2016 14:22 0

Forbo prezentuje nową odsłonę linoleum: Marmoleum Modular – wykładzinę w formie płytek.

Do wyboru blisko 70 odcieni aż w 6 różnych rozmiarach. Takie modułowe rozwiązanie pozwala na stworzenie na podłodze unikatowego wzoru zgodnie z projektem klienta.

Różnorodne miejsca aplikacji

Wzornictwo i kolorystyka Marmoleum jest odpowiednie do każdego miejsca aplikacji i zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Marmoleum jest z powodzeniem stosowany w placówkach edukacyjnych, medycznych, handlowych, obiektach użyteczności publicznej oraz w biurach.

Trwałość i łatwość pielęgnacji

Płytki Marmoleum Modular są odporne na ścieranie i bardzo trwałe przez cały okres użytkowania.

Krawędzie płytek są lekko "podcięte", co pozwala na idealne złączenie płytek bez konieczności spawania. Warstwa spodnia z przetworzonego poliestru zapewnia doskonałą stabilność wymiarową, nawet na większych powierzchniach. Jeżeli chodzi o pielęgnację – nic prostszego. Wystarczy mop i woda z mydłem lub neutralny detergent.

Najbardziej ekologiczna wykładzina na świecie

Nie wszyscy wiedzą, że Marmoleum Modular to produkt całkowicie naturalny. Wykładziny Marmoleum produkowane są z naturalnych i odnawialnych surowców, są całkowicie wolne od ftalanów, trwale antyalergiczne i bakteriostatyczne. Wykładzina Marmoleum uzyskała 12 eko-certyfikatów, co czyni ją najbardziej ekologiczną wykładziną na świecie.

Kim jesteśmy?

Forbo to największy na świecie producent wykładzin linoleum (ponad 30 milionów m2 rocznie).

Forbo w dziedzinie wykładzin obiektowych oferuje architektom i dekoratorom wnętrz nieograniczone możliwości wzornicze i asortyment nie mający sobie równych.

Więcej: www.forbo-flooring.pl

Forbo Flooring Polska 
ul. Jeleniogórska 16 
60-179 Poznań, Polska
tel.: +48 61 862 13 82

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!