REKLAMA

Niezwykły hotel w dawnej willi Franco Zefirellego

Redakcja Propertydesign.pl | 12 sty 2017 15:31 0
Fot. Villa Tre Ville

Po trzech latach prywatna willa, która kiedyś należała włoskiego reżysera Franco Zefirellego, odzyskała blask. Teraz jest tam hotel Villa Tre Ville, z którego okien rozciąga się niezapomniany widok na morze Tyrreńskie.

Usytuowany na klifie włoskiego wybrzeża Amalfi w miejscowości Positano luksusowy hotel Villa Tre Ville zapewnia niezapomniany widok na Morze Tyrreńskie. A w jego odrestaurowane wnętrze może być przykładem tego, jak można przeprowadzić renowację obiektu wprowadzając doń nowoczesność, zachowując jednocześnie styl i klimat.

Nieruchomość, na której znajduje się Villa Tre Ville została kupiona w 1920 roku przez Michaiła Semenova, rosyjskiego pisarza, który stworzył tu miejsce spotkań artystycznej bohemy. Obiekt ten jest znany również jako Villa Zefirelli - od nazwiska Franco Zefirellego, włoskiego reżysera, który był właścicielem posiadłości od lat 60-tych XX wieku do roku 2007 i tu stworzył swoje najważniejsze dzieła. Bywali tu artyści i intelektualiści, tancerze, aktorzy i muzycy z całego świata - m.in. takie sławy jak Carla Fracci, Liz Taylor czy Maria Callas.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!