REKLAMA

Nowoczesny Pałac dla Seniora w Sulejówku

Redakcja Propertydesign.pl | 21 kwi 2017 14:19 0
Fot. mat. prasowe inwestora

To ma być obiekt wyróżniający się na tle innych ośrodków - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. Za projekt domu seniora w Sulejówku odpowiada pracownia architektoniczna ARC, zaś za wnętrza pracownia Wszechprojekt.

Projekt jest realizowany pod patronatem Urzędu Miasta i Burmistrza. Placówka powstaje przy ulicy Zygmunta Krasińskiego. Jak zapewnia inwestor, obiekt będzie gotowy i oddany do użytku w połowie tego roku. – Działając na rynku opieki długoterminowej od 17 lat obserwujemy rosnące zainteresowanie tego typu usługami. W bliskim sąsiedztwie nie ma podobnej placówki, oferującej kompleksową i stojącą na wysokim poziomie całodobową opiekę dla seniorów. Nowa inwestycja przyczyni się również do większej aktywizacji zawodowej w tym regionie. Na stałą pracę w ośrodku może liczyć co najmniej kilkadziesiąt osób – twierdzi przedstawiciel inwestora Anna Ziółkowska.

Placówka będzie w pełni dostosowana do potrzeb osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych, przewlekle chorych. Pensjonariusze znajdą się pod stałą opieką wykwalifikowanego personelu medycznego: pielęgniarskiego, lekarskiego, opiekuńczego a także rehabilitantów. Do ich dyspozycji pozostaną pokoje 1- lub 2-osobowe oraz apartamenty. W każdym pokoju znajdzie się łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych, system przywoławczy i łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym. Dodatkowo pokoje będą wyposażone w telewizor, telefon i Internet. 

Zobacz wszystkie zdjęcia Pałacu dla Seniora

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!