REKLAMA

W Łodzi powstaje Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej

Redakcja Propertydesign.pl | 04 sty 2017 17:36 0
Fot. pixabay.com

Powstające Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej jest ukoronowaniem ponad 20 lat tradycji łódzkiego Festiwalu Komiksu i największym w Polsce projektem dedykowanym sztuce komiksowej oraz branży gier wideo oraz animacji komputerowych .Otwarcie zaplanowano na koniec 2018 roku.

- Nowe Centrum Łodzi oraz rewitalizacja kompleksu EC1 wkracza w kolejną fazę. Po modernizacji Ec1 Wschód, gdzie ma swoją siedzibę Narodowe Centrum Kultury Filmowej oraz EC1 Zachód z planowanym na ten rok uruchomieniem Centrum Nauki i Kultury domykamy całość projektem rewitalizacji Ec1 Południowy-Wschód z przeznaczeniem na Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej - zapowiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, informując o dotacji przyznanej na ten cel z środków unijnych w kwocie 20 mln zł.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!