REKLAMA

Cukiernia Deker - słodki design

Redakcja Propertydesign.pl | 18 paź 2016 15:38 0
Cukiernia Deker, fot. Tomek Kurek

Restyling popularnej cukierni zaowocował realizacją spójnego wnętrza, które wyraźnie zaznaczyło się na trójmiejskiej mapie interesujących wnętrz.

- Dotychczasowy wizerunek cukierni Deker był ciężkawy, mięsisty o kontrastowym połączeniu koloru czekoladowego oraz różowego - to jednak znacząco wyróżniało markę na tle konkurencji. Założeniem przy tworzeniu nowego konceptu wizerunkowego sieci, było utrzymanie poziomu wyrazistości marki - wspominają projektanci ze studia Potorska.

W tym celu zespół projektantów grafiki z Less. studio stworzył nową identyfikację graficzną, bazującą na intensywnych, kontrastowych kolorach oraz paskowych motywach graficznych. Projekt grafiki miał niewątpliwy pływ na wizerunek wnętrza, gdyż spójność jednej i drugiej oprawy była kluczowym założeniem zmiany.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIĘ ODNOWIONYCH WNĘTRZ CUKIERNI ZOBACZ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!