REKLAMA

Eleganckie wnętrze cukierni Karpicko

Redakcja Propertydesign.pl | 13 kwi 2017 16:33 0
Cukiernia Karpicko w Starym Browarze, fot. J. Wittchen

Do tej pory rodzinna cukiernia Karpicko pojawiała się w poznańskim Starym Browarze tylko okazjonalnie. Dziś zaprasza do swojego lokalu w eksponowanej lokalizacji.

Karpicko to działająca od 1990 roku, rodzinna manufaktura słodkości z Wolsztyna, której produkty „skradły podniebienia” poznaniaków i wszystkich odwiedzających Stary Browar. Przepisy na wypieki, które od prawie 30 lat cieszą się uznaniem wśród wielbicieli słodkości, na stałe trafiły na Szachownicę.

Współpraca Starego Browaru i Karpicko trwa od 2014 roku. Cukiernia wielokrotnie pojawiała się tu, najczęściej w postaci stoiska na Dziedzińcu Sztuki. Dziś można kupić w otwartym właśnie lokalu w Pasażu. Ma on powierzchnię ponad 40 mkw., efektowne szklane gabloty i utrzymany jest w jasnych, pastelowych kolorach.

Zobacz wszystkie zdjęcia cukierni Karpicko

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!