REKLAMA

Nowoczesne wnętrze Panorama Sky Bar w hotelu Marriott

Redakcja Propertydesign.pl | 13 lut 2017 16:58 0
Panorama Sky Bar - hotel Marriott fot. materiały prasowe

Z okien położonego 140 m nad ziemią baru, który jest jednocześnie najwyżej usytuowanym barem w Polsce, można podziwiać między innymi Stadion Narodowy, Wisłę oraz Łazienki Królewskie. Nowe wnętrza Panorama Sky Bar w hotelu Marriott zaprojektowali architekci z Kaczmarek Studio. Projekt zdobył nominację w konkursie Property Design Awards 2017.

Panorama Sky Bar jest uznawany za jedno z najbardziej wyróżniających się miejsc na towarzyskiej mapie Warszawy. Ten bar-ikona został otwarty wraz z hotelem Marriott w 1989 roku i na trwałe wpisał się w świadomość mieszkańców Warszawy oraz osób odwiedzających stolicę. Zlokalizowany na 40. piętrze od samego początku cieszył się ogromną popularnością ze względu na wspaniałe widoki na północno-wschodnią Warszawę, wraz ze spektakularnym widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Jego otwarcie 26 lat temu, jeszcze pod nazwą Panorama Club, wiązało się z okresem przemian politycznych, gospodarczych i społecznych w Polsce. W tym czasie lokal był bardziej nastawiony na gości hotelowych, a jego wystrój nawiązywał do bogato zdobionych elementów tak modnych na początku lat 90., z dominującym kolorem bordowym i złotym. Panorama, tak silnie związana z sięgającym nieba wieżowcem, gościła u siebie od tego czasu wiele osobowości świata polityki oraz estrady.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!