REKLAMA

Restauracja z delikatesami: nowatorski projekt w Krakowie

Redakcja Propertydesign.pl | 10 maj 2017 11:04 0
Cargo Grill & Deli spod kreski Grycaj Design fot. mat. prasowe

W maju ciągle rozwijający się kompleks Dolne Młyny wzbogacił się o nowe i unikalne miejsce - Cargo Grill & Deli spod kreski Grycaj Design. To połączenie restauracji i delikatesów, jakiego jeszcze w Krakowie nie było.

Eksperci od kulinarnej spedycji dbają o to, aby krakowianie mogli spróbować sezonowanej na sucho wołowiny, najświeższych ryb i owoców morza oraz dań inspirowanych kuchnią całego świata, a wszystko w towarzystwie specjalnie wyselekcjonowanego wina. Cargo jest jednak wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Zaprojektowaniem jego wnętrz zajął się Jacek Grycaj, architekt i właściciel firmy Grycaj Design, która specjalizuje się w opracowywaniu wnętrz restauracji z uwzględnieniem wszystkich możliwości i ograniczeń budynku.

Restauracja mieści się w najbardziej reprezentatywnej przestrzeni zespołu XIXwiecznych budynków dawnej fabryki tytoniu. Pomysł pojawił się w trakcie pierwszego spotkania z inwestorami, a projekt powstał pod koniec 2016 roku.

Przeczytaj cały artykuł

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!