REKLAMA

W Bydgoszczy powstaje lodowisko w kształcie kryształu

Redakcja Propertydesign.pl | 12 gru 2016 11:43 0
Projekt lodowiska w Bydgoszczy fot. TBiARCHITEKCI

Trwają prace przy budowie lodowiska. Na placu budowy widać już konstrukcję pierwszej kondygnację obiektu. Miejska inwestycja kosztuje 23,5 mln zł. Projekt architektoniczny lodowiska w kształcie wielkiego kryształu powstał w pracowni TBiArchitekci.

Jak informuje oficjalny portal miejski Bydgoszczy, obecnie trwa wznoszenie pierwszej kondygnacji nowego lodowiska. Wraz z pracami żelbetowymi ułożone zostały instalacje posadzkowe. Powstaje też strop nad pomieszczeniami socjalnymi i technicznymi, które znajdą się w parterowej części budynku. Nadal prowadzone są jeszcze roboty przy sieciach podziemnych wokół budynku. Wykonawca zakłada, że na koniec zimy zacznie prace nad zadaszeniem obiektu. W okresie wiosenno-letnim będą toczyły się prace wewnątrz budynku oraz przy jego elewacji.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!