REKLAMA

W Łodzi powstaje Centrum Sportów Motorowych 

Redakcja Propertydesign.pl | 25 lis 2016 16:40 0
Stadion żużlowy w Łodzi, projekt Koszt-Bud Dariusz Majer, fot. UM Łódź

Na budowie Centrum Sportów Motorowych przy ul. 6 Sierpnia w Łodzi wylano już fundamenty pod słupy trybuny zachodniej. Wkrótce pojawią się szalunki i będzie widać, jak ta trybuna pnie się w górę. Firma Koszt Bud Dariusz Majer opracowała koncepcję centrum, zaś wykonawcą nowego obiektu jest konsorcjum dwóch spółek Molewski z woj. kujawsko-pomorskiego.

Zgodnie z planem jeszcze w tym roku mają być stawiane 11-metrowe słupy główne, a w drugiej połowie lutego 2017 powinny się pojawić pierwsze prefabrykaty pod przyszłą widownię - informuje oficjalny portal miejski Łodzi.

- W tym roku 21 marca podpisaliśmy umowę na długo oczekiwaną budowę stadionu żużlowego. Kilka tygodni temu był wmurowany kamień węgielny, więc możemy zaobserwować, jak ten plac budowy się zmienia. Aura na szczęście nam sprzyja, więc wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem - powiedział Tomasz Trela na spotkaniu z dziennikarzami pierwszy wiceprezydent Łodzi. 

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!