O Publikatorze

Publikator jest firmą medialną prowadzącą działalność na krajowym rynku wydawniczym i reklamowym od 1992 roku. Obecnie jest wydawcą kilkunastu czasopism o różnorodnej tematyce, portali internetowych, organizatorem konkursów, rankingów, eventów branżowych, akcji edukacyjnych oraz paneli dyskusyjnych. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.
W 2013 roku Publikator wszedł w skład Grupy PTWP, wydawcy między innymi Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, miesięcznika Rynek Zdrowia, licznych portali biznesowych: wnp.pl, rynekzdrowia.pl, dlahandlu.pl, propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl oraz organizatorem konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy. Każdego miesiąca do czytelników Grupy PTWP trafia ponad 60 tysięcy egzemplarzy specjalistycznych czasopism, a blisko 2 miliony użytkowników odwiedza wydawane przez Grupę PTWP serwisy internetowe. W imprezach i szkoleniach organizowanych przez PTWP każdego roku bierze udział kilkanaście tysięcy osób.
Wśród czasopism Publikatora adresowanych do architektów i projektantów wnętrz poczesne miejsce zajmują „Wnętrza Publiczne”, półrocznik poświęcony szeroko rozumianej architekturze komercyjnej.
We wnętrzarskim portfolio Publikatora znajdują się również cenione na rynku wydawniczym dwumiesięczniki Dobrze Mieszkaj oraz Świat Łazienek i Kuchni, które zdobyły sobie szerokie grono wiernych czytelników.
Oprócz wydawnictw i portali konsumenckich, Publikator postrzegany jest jako ważny gracz na rynku wydawnictw branżowych. Wśród nich na uwagę zasługują: miesięcznik Meble Plus, skierowany do producentów mebli, salonów meblowych oraz projektantów mebli i wnętrz; Łazienka – jedyny na rynku magazyn branży łazienkowej czy też Produkcja Mebli, której czytelnikami są przede wszystkim technolodzy, stolarze, dostawcy dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.
Od wielu lat Publikator znany jest również jako wydawca czasopism o tematyce budowlanej. Fachowy Wykonawca trafia do rąk profesjonalnych glazurników, parkieciarzy, tynkarzy czy instalatorów. Z kolei wszyscy zainteresowani budową wymarzonego domu mogą skorzystać z bogatej oferty katalogów, w których zamieszczane są projekty czołowych polskich pracowni architektonicznych.


PUBLIKATOR SP. Z O.O.
ul. Cieszyńska 3a
15-425 Białystok
www.publikator.com.pl