REKLAMA

Eleganckie wnętrze z mocnym, kobaltowym akcentem

Redakcja Archiconnect.pl | 09 sie 2018 11:36 0

Właściciele trzypokojowego apartamentu w Toruniu cenią dobry smak oraz jasne i stylowe wnętrza. Projektantka zaproponowała, by motywem przewodnim aranżacji mieszkania był styl nowojorski. Jego elegancka ponadczasowość wita gości już od wejścia i zagląda do wszystkich pomieszczeń.

Apartament o powierzchni 65 m kw. utrzymany jest w jasnej tonacji ścian, z mocnym, ale nie krzykliwym akcentem nasyconych barw. Sztukateria ścienna i podsufitowa nadaje wnętrzom stylu, białe płytki podłogowe przestrzenności, a długie zasłony, tekstylia i oświetlenie kinkietowe - przytulności. Wystrój przełamuje nowoczesna kuchnia, oświetlenie sufitowe i krzesła projektu Philippe'a Starck'a. Całości dopełniają lustra, miedziane elementy i wysmakowane detale w kolorze złota i miedzi.

Mieszkanie wyposażone jest w duże, funkcjonalne szafy oraz szafki w łazience. Przemyślane rozwiązania pozwalają pomieścić niezliczoną ilość przedmiotów, a także ukryć wszystkie potrzebne sprzęty, ułatwiając w ten sposób domownikom utrzymanie harmonii w wystroju wnętrza.

W sypialni warto zwrócić uwagę na oświetlenie. Światło rozchodzące się z zapalonych lampek nocnych wydobywa przepiękny kobaltowy odcień zasłon, podstaw lamp i wewnętrznych stron 
abażurów, co nadaje szczególny nastrój temu pomieszczeniu.

Autorka projektu, Marta Piórkowska-Paluch (Architektura Wnętrz Marta Piórkowska-Paluch) jest laureatką 3. miejsca w tegorocznym konkursie dla projektantów Studia Dobrych Rozwiązań "Dobrze Mieszkaj - najlepsze projekty" - edycja kujawsko-pomorska.

Zobacz projekt, który zwyciężył w konkursie!

Jeśli zaprojektowałeś piękne i funkcjonalne wnętrze, a Twoja realizacja znajduje się w jednym z województw, które w 2018 roku odwiedzi nasz cykl spotkań dla projektantów wnętrz Studio Dobrych Rozwiązań - zgłoś je do konkursu DOBRZE MIESZKAJ – NAJLEPSZE PROJEKTY! Więcej informacji o konkursie - tutaj

Dowiedz się więcej o Studio Dobrych Rozwiązań!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

1 komentarz. Skomentuj!