REKLAMA

Zagłosuj na najlepszy projekt miejski w Polsce!

Redakcja Archiconnect.pl | 06 kwi 2016 13:28 0
Międzynarodowe Centrum Kongresowym w Katowicach. To tu, podczas III Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (18-20 maja 2016 r.)  odbędzie się wręczenie wyróżnień w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2016. Fot. Archiwum

Zachęcamy internautów do wzięcia udziału w głosowaniu w plebiscycie Top Inwestycje Komunalne. Jest to piąta edycja wydarzenia, w finale której znalazło się 30 projektów. Głosować można do 9 maja. Zapraszamy!

Statuetki Top Inwestycji Komunalnych zostaną wręczone podczas gali towarzyszącej Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach (European Economic Congress – EEC – 18-20 maja 2016 r.). W największej imprezie biznesowej Europy Centralnej weźmie udział około 7 tys. gości z krajów europejskich, Azji i Afryki, reprezentantów biznesu, prezesów największych firm, decydentów, naukowców i praktyków, przedstawicieli świata polityki i samorządów. Na sesjach tematycznych, którym towarzyszą liczne spotkania, debaty i imprezy, spotkają się najważniejsze postacie europejskiej sceny politycznej, naukowej i biznesowej.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!