REKLAMA

Domowe biuro - tak możesz je urządzić

Redakcja Archiconnect.pl | 15 lis 2018 10:21 0

Wygodne biurko, krzesło i sprzęt to czasem zbyt mało, by w domowym zaciszu stworzyć miejsce, które będzie sprzyjało efektywnej pracy. Ważną kwestią jest również odpowiedni dobór pozostałych mebli, drzwi, kolorów czy obecność ulubionych drobiazgów, które oddzielą strefę pracy od reszty mieszkania.

Odpowiednio zaaranżowany gabinet powinien pomagać w skupieniu podczas wykonywania zawodowych obowiązków, wyciszać i nastrajać dobrą energią. Na szczególną uwagę podczas urządzania miejsca do pracy zasługuje kolorystyka i panujący we wnętrzu styl. Warto zadbać o to, aby były one ze sobą spójne. Dobrym rozwiązaniem będzie np. zestawienie bieli i lekkich, nowoczesnych mebli. Taki wystrój pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie umysłu i koncentrację. Drzwi Porta Focus Premium wkomponują się w całość, zgrabnie podkreślając harmonię wnętrza. Drobne dodatki jak ramki czy kwiaty dodadzą aranżacji uroku i swobody.

Jak optymalnie zaplanować oświetlenie? Zobacz, co radzi architekt

Meble dopasowane do indywidualnych potrzeb znacznie ułatwiają organizację pracy. Wygodne szuflady czy estetyczna zabudowa funkcjonalnie wypełnią domowe biuro. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie potrzebne przedmioty zawsze będą na swoim miejscu. Drzwi Porta Koncept ozdobią wnętrze, dodając mu ciepła. Dzięki dopasowanemu wybarwieniu będą też pięknie współgrały z zabudową i podłogą, tworząc aranżacyjną całość.

Kontrastowe połączenia kolorów, np. ponadczasowej bieli i czerni, pobudzą umysł i będą emanowały niezwykłą energią. Taki efekt spotęguje również odpowiednie doświetlenie pokoju. Doskonałym pomysłem będzie więc umiejscowienie biurka w sąsiedztwie okna, które wpuści do środka naturalne światło. Nowoczesnym akcentem aranżacji będą drzwi Porta Verte Home. Ich designerskie przeszklenie podkreśli nowoczesny styl pokoju do pracy, a matowe wykończenie szyb zapewni potrzebną podczas pracy intymność.

To też Cię zainteresuje: Nieduży dom dla rodziny - zobacz przytulne wnętrza

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!