REKLAMA

Karmnik od designera - zaproś ptaki do ogrodu

Redakcja Archiconnect.pl | 06 wrz 2018 13:39 0

Jesień idzie, nie ma rady na to! Słowa Andrzeja Waligórskiego znów stają się aktualne. Już dziś warto pomyśleć o ptakach i zaopatrzyć się w oryginalny przydomowy karmnik, prosto od designera.

Samodzielne wykonanie ptasiego karmnika to dobry sposób na spędzenie jesiennego wieczoru z dzieckiem. Wszystkim, którzy nie czują się na siłach, by podołać takiemu zadaniu, polecamy gotowe, oryginalne domki dla ptaków, zaprojektowane przez Jolantę Uczarczyk. 

Karmniki z serii Tweet Resto Bar wykonane są z przezroczystej, matowej, wyjątkowo efektownej pleksi o powierzchni piaskowanego szkła (modele Bauhaus i House ). Półprzepuszczalny materiał daje subtelny efekt rozproszonego światła, a przezroczyste dna lepsze efekty obserwacyjne.

Model Tube wykonany jest z plastikowej przezroczystej rury oraz z drewnianego elementu służącego jako lądowisko dla ptaków oraz zabezpieczenie pokarmu. Wrażenie lekkości wzmacnia zawieszenie bezpośrednio na szybie okna za pomocą silikonowej przyssawki na delikatnych linkach. Czerwony element to rodzaj drogowskazu i wabika zarazem. Karmniki przykleja się do okien, aby wprost z łóżka, z sypialni czy znad kuchennego stołu obserwować ptaki.

Zobacz też: Pamiątka z wakacji - polski design znad morza

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!