Absolutnie odradzam... kilka miesiecy zwodzenia, wiecznie jakies tragedie, ktos chory.... a po awanturze przyslala wsteony projekt, ktory moge pokazac.... moja corka my ustawila ladniej mebelki!!! Tragedia to malo powiedziane. Pani wziela zaliczke, nie wywiazala sie z umowy i nie chce zwrócic pieniedzy!!!! Prosze uważać!!
Potwierdzam niestety to co powyżej...straszne zwodzenie, ciągle jakieś tragedie przez które nie ma projektów...ODRADZAM jeśli komuś zależy na czasie....:(
Odradzam. Nieterminowa i niesłowna. Nie płacić przed wykonaniem usługi.....czekam już ponad 2 miesiące na projekt małej łazienki.