Witam , Pani Agnieszka projektowała nam dom . Od początku współpracy bardzo dobrze nam się rozmawiało. Zrozumiała masze oczekiwania podczas wywiadu i stworzyła nie 2 , a 3 wersje ustawienia funkcji. Ostatecznie projekt wyszedł rewelacyjnie, i dziś kiedy juz mieszkamy ( wykończenie robiła ich stolarnia) , wszystko funkconuje bez zastrzeżeń.! Z czystym sumieniem polecam Grupę Stilo! Kasia w.